נוטריון בתל אביב והמרכז

שירותי נוטריון
משרד עורכי דין ונוטריון גרוס אפלמן

לפגישת יעוץ השאירו את פרטיכם ונחזר אליכם בהקדם

מחלקת שירותי נוטריון במשרדנו מעניקה ללקוחותיה את מלוא השירותים הנוטריונים לרבות תרגום נוטריוני, אפוסטיל, אימות מסמכים, צוואות נוטריוניות, הסכמים נוטריונים (כולל הסכם ממון נוטריוני), ייפוי כוח נוטריוני ועוד. שירותי הנוטריון ניתנים בשפות אנגלית, עברית וספרדית.

עורכת דין מריאל אפלמן שולטת בשפה הספרדית כשפת אם, מכירה ושולטת בניבים השונים של השפה כפי שבאים לידי ביטוי במדינות דוברות ספרדית, ובעלת ניסיון מקצועי רב שנים בתחום הייעוץ והליווי המשפטי מול מדינות דוברות ספרדית.

התרגומים הנוטריונים אשר מספקת עו"ד אפלמן מבוצעים על ידה בלבד על הצד המקצועי ביותר, תוך מתן הצהרה על שליטתה בשפה הספרדית.

צפייה בעמוד נוטריון ספרדית 

צפייה בעמוד נוטריון אנגלית

זקוקים לתרגום נוטריוני בספרדית? פנו אלינו!

שירותי נוטריון אשר מספק משרדנו בשפות ספרדית, אנגלית, עברית:

תרגומים נוטריונים ואישורים נוטריונים, לרבות מסמכים הנוגעים למשרד הפנים:

תעודות לידה ופטירה, תעודות נישואין וגירושין, החלטות שיפוטיות, תעודות המעידות על השכלה אקדמאית, תעודות לצרכי אישור ויזת עבודה ועוד, תמצית רישום ממרשם האוכלוסין, תרגום נוטריוני של תעודת הזהות, תרגום נוטריוני של דרכון, רישיון נהיגה, ועוד.

אישורי חתימה

אנו מעניקים אישורי חתימות עבור ייפויי כוח ומסמכים בנקאיים לאישורי משכנתא ולהגשת מסמכים מכל הסוגים מחוץ לישראל, החתימה מאושרת בנוכחות נוטריון במשרדנו בישראל.

ייפויי כוח נוטריונים

אנו מכינים ייפויי כוח עבור מייצגים בישראל ובחו"ל. אנו מספקים אישורי חתימות עבור כל סוגי ייפוי כוח נוטריוני או ייפוי כוח כללי, עבור ייפויי כוח נוטריונים בלתי ניתנים לביטול ולעסקאות נדל"ן.

 

אימות מסמכים רשמיים (אפוסטיל)

תהליך האפוסטיל נדרש על מנת לאמת מסמכים נוטריוניים המיועדים לחו״ל כגון תרגומים, ייפויי כוח או אישורי חתימה נוטריוניים ומסמכים ציבוריים.

צוואות מאושרות ע"י נוטריון

צוואות מאושרות ע"י נוטריון מוכרות כמסמך משפטי ע"י מדינת ישראל, כאמור בחוק ירושה. כנוטריונים, תפקידנו הינו לאמת לא רק את זהותו של בעל הצוואה, אלא גם את כשירותו המשפטית.

העתקים נאמנים למקור

במונחים משפטיים, העתק נאמן למקור הינו העתק הזהה לחלוטין למסמך המקורי. מסמכים נאמנים למקור מבוקשים על ידי מוסדות פרטיים וציבוריים בישראל ומעבר לים.

תעודות חיים חתומות ע"י נוטריון

תעודות חיים מהוות אישור לכך שאדם מסוים הינו חי בהווה. תעודות חיים נדרשות לרוב במקרים בהן יש להציג אישור עבור קבלת תשלומי פנסיה, שילומים ופיצויים מחו"ל ועוד.

אישורי הסכמי טרום-נישואים

על מנת לתקף הסכמי טרום – נישואין מבחינה משפטית, בני זוג רבים בוחרים לחתום עליהם בנוכחות נוטריון מוסמך. אנו מעניקים שירות זה ללקוחותינו, יחד עם קשת רחבה של שירותים משלימים נוספים.

מחלקות המשרד

מחלקת דיני עבודה

מחלקת דיני העבודה במשרד עורכי דין גרוס אפלמן הינה מחלקה מובילה בתחומה אשר מייצגת מעסיקים ושכירים בשדרות הניהול הגבוהות. אנו עומדים לימין שורה ארוכה של חברות ציבוריות, חברות פרטיות, תאגידים, חברות היי טק, מוסדות להשכלה גבוהה, מפעלים, שגריריות, נציגויות בינלאומיות, חברות ביטוח, פירמות בתחום הפיננסים, בתי השקעות ועוד

מחלקת צווארון לבן

ייצוג בתיקי צווארון לבן מפגיש תדיר חשודים/נאשמים נורמטיביים עם המשפט הפלילי (ועם עבירות שדינן מאסר מאחורי סורג ובריח). מדובר בנקודת מפגש שעלולה להשפיע על חייו של החשוד/הנאשם באופן דרמטי, לחסל את עתידו המקצועי ולגרום לקריסה במישורים אישיים וחברתיים. 

מחלקת עיזבונות

מחלקת העיזבונות במשרד עורכי דין גרוס אפלמן מתמחה בניהול עיזבונות מורכבים וביניהם עיזבונות בעלי תמהיל נכסים מגוון, עיזבונות בינלאומיים (עיזבונות רב-לאומיים), עיזבונות רבי-דורשים, עיזבונות עתירי ממון ועוד.

שירותי נוטריון

משרד עורכי דין גרוס אפלמן מספק ללקוחותיו את מלוא המניפה של שירותי הנוטריון. עו"ד מריאל אפלמן הינה עורכת דין ונוטריונית אשר דוברת אנגלית, ספרדית ועברית כשפות אם. שירותי הנוטריון במשרד כוללים אפוסטיל, תרגום נוטריוני, ייפוי כוח נוטריוני, הסכמי ממון נוטריונים, צוואות נוטריוניות, אימות חתימה ועוד.

מחלקת עיזבונות | מחלקת צוארון לבן | שירותי נוטריון

לפרטים נוספים

דיני עבודה

לפרטים נוספים

מחלקת עיזבונות

לפרטים נוספים

מחלקת צווארון לבן

לפרטים נוספים