אישור אפוסטיל בספרדית ו/או אפוסטיל באנגלית על ידי נוטריון

אישור אפוסטיל באנגלית, ספרדית ובכלל, הוא אישור משפטי הנדרש על מנת לאמת חתימה של נוטריון על מסמך מסוים, בדרך כלל מסמך ציבורי.

נוטריון מוסמך לאשר מסמכים, אולם כאשר המסמך נדרש על ידי גורם מוסדי בארץ אחרת – הוא חייב להיות בעל חותמת אפוסטיל – חותמת של גורם המוסמך לכך, אשר בעצם מאשרת את העובדה שמי שאימת את המסמך הוא אכן נוטריון הרשום ברשימת הנוטריונים. 

מתי צריך אישור אפוסטיל ספרדית / אנגלית?

כאשר אדם מעוניין לעבור מישראל למדינה אחרת, אם לצורך מגורים, עבודה או לימודים למשך תקופה ממושכת, הוא יידרש הרבה פעמים להמציא מסמכים מסוגים שונים, לרבות תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת בגרות, תמצית רישום ממרשם האוכלוסין, אישור סיום לימודים במוסד להשכלה גבוהה ועוד כהנה וכהנה מסמכים.

מכיוון שבמדינה אליה הוא מתעתד לעבור לא דוברים עברית, הוא יידרש להמציא תרגום של המסמכים, כזה שיהיו בטוחים שהוא מדויק ומהימן.

מה קורה כשצריך לתרגם מסמך מעברית לספרדית או לאנגלית?

תרגום מסמכים מתבצע לרוב גם הוא על ידי נוטריונים המוסמכים לכך, ולכן ממילא כאשר תידרשו לתרגם מסמכים רשמיים מהסוגים שהוזכרו לעיל לאנגלית או לספרדית, תצטרכו לגשת לנוטריון המתמחה בתחום.

תרגום נוטריוני חייב להיות נאמן למקור, משום שבשפה אחרת כל שינוי במקום של פסיק או של נקודה יכול לתת למשפט משמעות לגמרי שונה.

את המסמך המתורגם יש לאמת בחותמת נוטריונית ולדאוג לקבלת אישור אפוסטיל ספרדית או אישור אפוסטיל אנגלית – בהתאם לשפה אליה המסמך מתורגם.

לתרגום מסמך וחתימה אפוסטיל

אילו סוגי אפוסטיל קיימים ומה ההבדל ביניהם?

כל אימת שתצטרכו אישור אפוסטיל ספרדית או אישור אפוסטיל אנגלית, תוכלו לקבלת חותמת אפוסטיל משרד החוץ או חותמת אפוסטיל משרד המשפטים.

האישור מטעם משרד החוץ ניתן על גבי מסמך רשמי של המדינה מאת הענף לאימות מסמכים ציבוריים של החטיבה הקונסולרית במשרד החוץ, ולעומתו באמצעות חותמת אפוסטיל משרד המשפטים, משרד המשפטים מאשר כי הנוטריון אשר חתם על המסמך הוא נוטריון מוכר על ידי משרד המשפטים וכי חתימתו מקורית.

משרד עורכי דין ונוטריון גרוס אפלמן לשירותכם

אנחנו ב משרד עורכי דין ונוטריון גרוס אפלמן מתמחים בתחום אישורי האפוסטיל ומתחייבים לספק לכם אישורי אפוסטיל ספרדית ואישורי אפוסטיל אנגלית כפי המתחייב בחוק ובהתאמה מדויקת לדרישות המוסדות הרלוונטיים עבורכם.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

Call Now Button03-9790000
דילוג לתוכן