נוטריון - אימות חתימה על מסמכים

בעידן שבו אנחנו חיים, עידן שבו קל מאוד לזייף חתימות על מסמכים, חשוב מאוד לאמת מסמכים חשובים כמו חוזים והסכמים באמצעות חתימה מקורית. אימות חתימה על מסמכים מתבצע על ידי עורך דין או נוטריון, ויש לה שתי מטרות ברורות:

  • לאמת את זהותם של החתומים.
  • לוודא כי החתימה התבצעה מרצונם הטוב והחופשי של החותמים ומבלי שהופעלו עליהם לחצים כאלה או אחרים.

עבור אילו מסמכים צריך לבצע אימות חתימה?

  • אימות חתימה על מסמכים מתבצע על כל מסמך בר תוקף, לרבות חוזים, הסכמים, צוואות, הסכמי ממון, הסכמי גירושין, תצהירים, יפויי כוח, משכנתאות בבנק, התחייבויות וכל מסמך אחר אשר הינו בעל תוקף משפטי כזה או אחר.

צרו קשר עם נוטריון

הגורמים המוסמכים לבצע אימות חתימה הם עורך דין ונוטריון. נוטריון מבצע אימות חתימה על מסמכים הרלוונטיים לתחומי עיסוקו, כגון צוואה, יפוי כוח ומסמכים נוספים, ועורכי דין מבצעים אימות חתימה על מסמכים משפטיים אחרים כמו טופס העברת זכויות מקרקעין ועוד.

הן עורך דין והן נוטריון אשר מבצעים אימותי חתימה נדרשים להיות מאוד מקצועיים בתחומם ובעלי חושים מאוד חדים על מנת להבטיח שהמסמך הנחתם יהיה מהימן ומדויק מבחינה חוקית. 

חשוב לזכור כי אימות חתימה הוא הדרך המשפטית החוקית לעגן מסמכים ולתת להם גושפנקה משפטית, ולכן חשוב מאוד לבצע את התהליך בפני עורכי דין ונוטריונים שזהו חלק מרכזי בעבודתם השגרתית. 

משרד עורכי דין ונוטריון גרוס אפלמן מתמחה בתחום של אימות חתימה על מסמכים. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה צרו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.